Menu Close

Krevat Willow

35000 L62000 L

  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune.
  • Zgara ergonomike e përfshirë
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas
  • Dysheku nuk perfshihet në çmim por mund të porositet këtu
SKU: 1000 Category: Tags: ,

Krevati Willow një nga modelet me te preferuar, me nje design modern me butesine qe te jep velvet nje eshte zgjedhje e shkelqyer per dhomen tuaj te gjumit!

Përmasa

90×190 cm, 120×190 cm, 140×190 cm, 160x190cm, 180x200cm

Ngjyra

https://woodworldalbania.com/pelhura/

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krevat Willow”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language