Menu Close

Komodine “Wood’tree”

45000 L

  • Permasa: 82x45x100cm
  • Mobilie: Mdf Lisi
  • Struktura: Metalike
  • Syprina me design xhami
  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune.
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas

 

Category:

Komodine

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Komodine “Wood’tree””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language