Menu Close

Tavoline Mesi “Angle’on”

12500 L

 

  • Permasa: 57x36x36 cm
  • Struktura: Druri
  • Syprina design druri
  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune.
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas
    Mund tju pelqeje edhe Set  Tavoline mesi
Category:

Tavoline mesi, e pershtatshme per cdo ambjent,mund te pershtatet sipas kerkeses tuaj.Pasi prodhojme mobilje me porosi, Tirane, Shqiperi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavoline Mesi “Angle’on””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

Language