Menu Close

Raft Librash “one”

11490 L

  • Permasa: 175x80x29cm
  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune.
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas
Category:

Raft librash modern me pesë rafte asimetrike, i dizenjuar në ngjyrë lisi me detaje të zeza. Zgjidhje perfekte si për t’u vendosur në dhomën e ndenjes ashtu edhe në dhomën e gjumit, do t’i japë një pamje tjeter ambientit tuaj. Moderne dhe elegante, e nevojshme për çdo shtëpi. E bërë tërësisht nga laminat, i cili reziston goditjeve dhe gërvishtjeve dhe është i qëndrueshëm me kalimin e kohës. Përmasat 80 x 175 x 29 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raft Librash “one””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language