Menu Close

Tavoline Studimi one

28000 L

  • Permasa: 150x55x75cm
  • Mobilie: Melamine
  • Struktura: Metalike 40x40mm
Category:

Tavoline Studimi one, nje tavoline me design modern dhe me qendrueshmeri te larte e pershtatshme per ambjente zyre apo ambjentin e punes ne shtepi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavoline Studimi one”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language