Menu Close

Tavoline Studimi “Table’tree”

42000 L

  • Përmasa: 220x60x80 cm
  • Strukture metalike
  • Syprina dizanj Druri
  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas
Category:

Tavoline Studimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavoline Studimi “Table’tree””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language