Menu Close

Krevat Dopio DK

95000 L115000 L

  • Produkti prodhohet me porosi dhe kërkon 14 ditë pune.
  • Zgara ergonomike e përfshirë
  • Transporti për qytetin e Tiranës falas
  • Dysheku nuk perfshihet në çmim por mund të porositet këtu
SKU: N/A Category:
Permasa

160×190 cm, 180×200 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krevat Dopio DK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Language